" شرکت کابان ماشین" در سال 1986 در کارگاهی به مساحت 20 متر مربع در ترکیه راه اندازی شد و اکنون پس از سالها تجربه و تلاش در تولید ماشین آلات در و پنجره PVC و آلومینیوم شرکت کابان ماشین به عنوان یکی از پیشروترین ماشین سازان ترکیه در مساحت 30 هزار متر مربع به تولید انواع ماشین آلات این صنعت مشغول است.

 

اکنون شرکت کابان بیش از 50 نوع ماشین برای صنعت در و پنجره و نما تولید میکند و به 100 کشور دنیا صادرات دارد. طراحی و توسعه مداوم به همراه کیفیت ماشین آلات پشتوانه اعتبار کابان در بین مشتریان وفادارش در صنعت در و پنجره بیش از 100 کشور دنیا میباشد.

 

شرکت کابان از دیرباز در بازار ایران حضور دارد و در بسیاری از نقاط ایران مشتریانی وفادار و موفق دارد.

 

شرکت آلفاپنجره ایرانیان با سابقه طولانی و با تجربه راه اندازی بیش از 200 کارگاه بزرگ و کوچک تولیدی در و پنجره دوجداره PVC و آلومینیوم برای فروش و خدمات پس از فروش ماشین آلات در و پنجره U-PVC و آلومینیوم کابان (KABAN) در ایران در خدمت تلاش گران این صنعت میباشد.

 

  • مشاوره و انتخاب ماشین آلات

 

  • نصب و راه اندازی

 

  • آموزش ماشین آلات

 

  • طراحی چیدمان و ارایه نقشه برق و باد برای کارگاه تولیدی شما

 

  • مشاوره جهت استخراج نقشه و لیست سایر نیازمندیهای تولید از قبیل میزهای کار و مونتاژ و همچنین سایر ابزار مورد نیاز در کارگاه

 

بطور رایگان به شما مشتریان عزیز ارایه میگردد.

 

گارانتی و خدمات پس از فروش ماشین آلات خریداری شده توسط شرکت آلفاپنجره ایرانیان در قرارداد خرید تضمین میگردد و کلیه خدمات مورد نیاز شما در سریعترین زمان ممکن توسط کارشناسان مجرب ایرانی به انجام میرسد.

 

ما به مانند شریک وفادار تجاری شما از ابتدا تا انتها در کنار شما خواهیم بود.

 

آدرس :

تهران - بلوار قیطریه - روبروی پارک - جنب بانک ملی - پلاک 73-طبقه 3 واحد 5

 

تلفن :

 02122685281-4

در اینجا می توانید برای ما پیام بگذارید


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید